REZERVACE

ACADEMIC HOTEL & CONGRESS CENTRE

Vitejte v Hotelu Academic & Congress Centre, který se nachází 7 km od Prahy s výbornou dopravní dostupností vlakem, ale také autem přímo z centra hlavního města. Hotel Academic má velký konferenční sál, 5 salonků a je tou nejlepší volbou pro konferenci, školení, workshop, kongres, výjezdní zasedání, teambuilding, divadlo, koncert nebo vernisáž. Lokalita u cyklostezek a značených turistických tras dělá z hotelu oblíbenou destinaci také pro volnočasové aktivity. Okolí Roztok má co nabídnout: historické památky, turistické stezky krásnou přírodou i přímou cyklotrasu do Drážďan. Klienti hotelu pohodlně zaparkují na náměstí nebo v hotelové garáži. K dispozici je také hotelová sauna, bowling bar a restaurace.

PRAHA

Praha, matka měst, neboli Praha stověžatá, je turisticky velice vyhledávanou lokalitou, za kterou přijíždí lidé z celého světa. Je v ní tolik nádherných míst stojících za vidění. Pražský hrad, na kopci nad městem, je uveden v Guinessově knize rekordů, jako největší souvislý komplex zámeckých budov na světě. Karlův most, nejstarší most v Praze, propojuje Staré město s Orlojem a Malou Stranou. Dalším významným místem, které stojí za to v Praze vidět, z věcí k vidění v Praze je Židovská čtvrť. Byla založena ve 13. století a uchovává historii pražských Židů. Staronová Synagoga je nejstarší synagogou ve střední Evropě a stále slouží k bohoslužbám.

Pro rodiny s dětmi nelze opomenout Pražskou ZOO, hodnocenou jako 5. nejlepší na světě. Praha, která je uvedená na Seznamu světového dědictví UNESCO, nabízí nekonečné množství možností a je bezpochyby jedním z nejkrásnějších měst na světě.

TOP 10 nejnavštěvovanějších míst v Praze: Pražský hrad, Karlův most, Staroměstský orloj, Petřínská rozhledna, Národní muzeum, Vyšehrad, ZOO Praha, Bludiště Petřín, Chrám panny Marie Vítězné (Pražské Jezulátko), Tančící dům.