HLEDAT

ACADEMIC HOTEL & CONGRESS CENTRE

Vítejte v hotelu ACADEMIC HOTEL & CONGRESS CENTR, hotel u Prahy se nachází v klidném centru města Roztoky. Pro ty co hledají večerní odpočinek v klidné části po rušném dni ze školení nebo turistickém vyžití v historické části Prahy, je ACADEMIC HOTEL & CONGRESS CENTRE nejlepší volbou. Hotel u Prahy je vhodný pro jakoukoli akci, firemní i soukromou, konferenci nebo kongres. Kongresové centrum s celkovou kapacitou až 300 míst. Nabízíme jak velký kongresový sál tak i malé prostory pro vámi zvolenou akci. V hotelu si můžete vybrat zda usednete do restaurace k dobrému jídlu či sklence vína nebo si raději vyberete zábavu s kolegy či přátely u bowlingu. Ti z vás kdo má rád relax zvolte příjemný odpočinek v naší sauně, kterou rádi pro Vás připravíme.

PRAHA

Objevte bohatou historii Prahy. Navštivte Pražský hrad, Staroměstské náměstí, kde naleznete známý pražský orloj, Karlův most a plno dalších. Vzdálenost od města je pouhých 7 km (metro A – stanice Dejvická) a mezinárodní Letiště Václava Havla Praha je jen 13 km od hotelu.

Po náročném dni plné zážitků ulehněte večer v klidném místě, kde si odpočinete a naberete síly na další poznávací den v Praze.