REZERVACE

O HOTELU

4* hotel ACADEMIC HOTEL & CONGRESS CENTR byl založen od roku 2006 pro náročnou klientelu. Nyní zde naleznou ubytování všichni co mají rádi klidné prostředí, ale zároveň chtějí být blízko rušné a historické Prahy.
Hotel ACADEMIC nachází se v klidném středu města Roztoky nedaleko od Prahy. Společně s obytným a obchodním komplexem tvoří jeden architektonický celek nového náměstí. Z hotelu lze pohodlně dojet do historického centra Prahy i na Pražský hrad. Vzdálenost od hlavního města je pouhých 7 km (metro A – stanice Dejvická), mezinárodní Letiště Václava Havla Praha je 13 km od hotelu.

V našem hotelu naleznete výbornou restauraci, saunu, bowling a hlavně kongresové sály a místnosti, které uspokojí ne jen firemní klientelu.

Rozhodnete-li se uspořádat konferenci, školení, prezentaci, módní přehlídku, divadlo nebo jinou akci právě kongresové centrum v ACADEMIC HOTEL  zaručuje Vám úspěch a dokonalý průběh každé akce na úrovni odpovídající čtyřhvězdičkovému hotelu.

Uspořádejte si Váš svatební den v romantických Roztokách v krásném a moderním hotelu. Poradenství s výběrem vhodného svatebního jídla je u nás samozřejmostí.

Také na Vas čeká moderně vybavené bowlingové centrum v suterénu v hotelu. 4 profesionální bowlingové dráhy a vyškolená obsluha. Zapůjčení obuvi a vybavení je samozřejmostí a zdarma.