REZERVACE

Cesta do hotelu

AUTEM

Z Vítězného náměstí v Praze 6 – v Dejvicích pokračujte ulicí Jugoslávských partyzánů směr Podbaba a dále podél Vltavy po silnici II/242 směr Roztoky. V Roztokách vyjedete serpentinou na hlavní náměstí, kde již uvidíte náš hotel. Cesta trvá 15 minut.
Z letiště Praha – Ruzyně jeďte směrem na Horoměřice, poté na Únětice až do Roztok. V Roztokách pokračujte po hlavní silnici až dojedete na hlavní náměstí, kde již uvidíte náš hotel. Cesta z letiště trvá 15 minut.

METREM A AUTOBUSEM

Na konečné stanici metra trasy A – Dejvická vystupte směrem na odjezdy autobusů směr Suchdol. Autobusy 340 a 350 mají odjezdová stání v ulici Jugoslávských partyzánů a dovezou Vás přímo před hotel na zastávku Tyršovo náměstí za 15 minut. Tato zastávka se nachází v 1. pásmu PID. Autobusy jezdí dle jízdního řádu cca každých 20 minut.

VLAKEM

Z Masarykova nádraží (stanice metra B – Náměstí republiky) vlakem ve směru Kralupy nad Vltavou a dále Ústí nad Labem do zastávky Roztoky u Prahy za 15 minut. Poté pěšky 5 minut na náměstí, kde již náš hotel uvidíte. Zastávka vlaku Roztoky u Prahy se nachází v 1. pásmu PID. Vlaky jezdí dle jízdního řádu cca každých 30 minut.
Z Prahy Hostivaře (přes Praha Libeň) a následně z Prahy Holešovic (stanice metra C – Nádraží Holešovice) opět do zastávky Roztoky u Prahy. Vlaky jezdí dle jízdního řádu každých 30 minut.